Vesela ucilnica-Doma veselaucilnica - Home pageVesela ucilnica-Doma Vesela ucilnica-Doma
Logged in as Guest | Group "Guests"Welcome Guest | RSS
СОДРЖИНИ

Посетители

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Модератор и креатор
на Web-страната
одд. наставникКонтактедукативно забавни страни


E is for Explore!”Love
 
 
МЕСТО ПРЕДГОВОР!!!
Оваа наша Интернет книга ја започнуваме се со цел да навлезете длабоко во нашите детски срца, да ја осознаете и погледнете големата љубов, искреноста, дарбата, работата, ентузијазмот, креативност кои ги даруваме секојдневно безусловно на Вас нашите родители, наставници, баби и дедовци, роднини, другарчиња. Овој свет да го направиме што поубав, како боите на виножитото, топлото Сонце, жолтата есен, зелената пролет, снежната зима и топлото лето. Би сакале секое дете на овој свет да живее во мир, добрина, почит, искреност и ЉУБОВ. Од Вас возрасните зависи дали ќе не слушнете и дали ќе размислите за она што го правиме. Не СРАМЕТЕ се секојдневно дарувајте ја и изразувајте ја својата љубов кон децата, бидејќи тие секогаш знаат како и на кој начин најуспешно, наивно детски со големо срце да ни ја возратат.
 
   


 
 
 
 


Пребарување

Flag Counter

Лиценца Криејтив комонс
Ова дело е лиценцирано под лиценца Creative Commons НаведиИзвор-Некомерцијално-БезАдаптираниДела 2.5 Македонија.

Follow Nella's board ВЕСЕЛА УЧИЛНИЦА on Pinterest.
Календар
«  March 2024  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Нашето ЕКО катче
едукативно забавни
ликови
Copyright MyCorp © 2024
Website builderuCoz