Vesela ucilnica-Doma veselaucilnica - За нас...Vesela ucilnica-Doma Vesela ucilnica-Doma
Logged in as Guest | Group "Guests"Welcome Guest | RSS
СОДРЖИНИ

Посетители

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Модератор и креатор
на Web-страната
одд. наставникКонтактедукативно забавни страни


E is for Explore!”Love

Ние сме ученици во ОУ„Гоце Делчев" - Горно Лисиче - Скопје


Повелете разгледајте го нашиот албум од слики, нешто и ќе дознаете за нас.

          


 Моето име е Нела Слезенкова Никовска

Јас сум наставник, воспитувач, родител, мајка...

Сакам да сум со моите ученици
Ме лути лагата.
Се смеам на детските „бисери".
Мојата желба е моите ученици да бидат успешни, вредни, хумани личности.

 


help for webmasters Startseite aufrufen


Пребарување

Flag Counter

Лиценца Криејтив комонс
Ова дело е лиценцирано под лиценца Creative Commons НаведиИзвор-Некомерцијално-БезАдаптираниДела 2.5 Македонија.

Follow Nella's board ВЕСЕЛА УЧИЛНИЦА on Pinterest.
Календар
«  April 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Нашето ЕКО катче
едукативно забавни
ликови
Copyright MyCorp © 2019
Website builderuCoz