Vesela ucilnica-Doma veselaucilnica - ТЕМПО - Музичко образование IV2одд.Vesela ucilnica-Doma Vesela ucilnica-Doma
Logged in as Guest | Group "Guests"Welcome Guest | RSS




СОДРЖИНИ

Посетители

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Модератор и креатор
на Web-страната
одд. наставник



Контакт



едукативно забавни страни






E is for Explore!



”Love
Музичко оразование
ТЕМПО




Воведниот дел на часот учениците ја играат играта „Бесилка" на интерактивна МИМИО - табла и го откриваат поимот „Темпо"









Пребарување

Flag Counter

Лиценца Криејтив комонс
Ова дело е лиценцирано под лиценца Creative Commons НаведиИзвор-Некомерцијално-БезАдаптираниДела 2.5 Македонија.

Follow Nella's board ВЕСЕЛА УЧИЛНИЦА on Pinterest.
Календар
«  October 2018  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031




Нашето ЕКО катче




едукативно забавни
ликови












Copyright MyCorp © 2018
Website builderuCoz